Sztuczka jest bardzo prosta, zaś efekt naprawdę niesamowity.
Naszym celem jest tu zwrócenie uwagi na reklamę i lokal.

 

Pragnęliśmy, by widoczność danego miejsca była wysoka, by klienci już z daleka poczuli nutkę zainteresowania i zapragnęli znaleźć się bliżej lokalu i sprawdzić, z czego mogą tam skorzystać.
Reklama musi mieć też to „coś”, co nie pozwala przejść obok obojętnie.

 
20160723_201935
 
Wyszło świetnie! Reklama była świeża i bardzo czytelna, a przecież o to chodziło. Uniknęliśmy zbędnych, zagłuszających przekaz elementów i skupiliśmy się na meritum. Wszystko to można zauważyć na poniższym obrazku.
 

Co jednak wyróżnia tę reklamę od wszystkich innych? Czy faktycznie ma to coś?
Sekretem jest prosta, ładnie ułożona i oklejona grafika.
 
Najprostszy trik zaczerpnęliśmy z codziennych sytuacji. Gdy zapada zmrok, a snop światła przejeżdżających samochodów pada na obiekt, nagle mrok rozświetla wielka jasność, a więc…
 
20160723_204515
 
Tak, użyliśmy folii odblaskowej, czemu nie! Nadało to niesamowity efekt, momentalnie wszyscy przechodzący zwrócili uwagę na ten konkretny punkt.
 

Jesteśmy tak skonstruowani, że kiedy nagle pojawi się jakiś błysk, światło załamie się inaczej niż zwykle, wiązka światła padnie na konkretny obiekt tworząc migotanie, a fakt ten zauważymy nawet nie bezpośrednio, wystarczy przelotnie, kątem oka – to już wystarczy. Nasz wzrok automatycznie zwraca na to uwagę. A oto przecież w reklamie chodzi! By zwróciła uwagę, zainteresowała i zachęciła.

 

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu. Mam nadzieję, że choć trochę przybliżyłem Ci tajniki skutecznej formy reklamy. Jeśli planujesz otworzyć firmę lub już ją posiadasz i chciałbyś się reklamować, serdecznie zapraszam do skontaktowania się z nami. Na pewno pomożemy, doradzimy i stworzymy fajną reklamę 🙂

Szybki Kontakt
tel. 518 169 171
biuro@nowetchnienie.pl
tel. 18 442 24 94 ul. Grodzka 24, Nowy Sącz