Strona główna » Porady » Tablica reklamowa z folią odblaskową. Jak w ciekawy sposób podwoić widoczność Twojej reklamy?

Tablica reklamowa z folią odblaskową. Jak w ciekawy sposób podwoić widoczność Twojej reklamy?

Tablica reklamowa, folia odblaskowa


Jak zwrócić uwagę na naszą reklamę?
Sztuczka jest bardzo prosta, zaś efekt naprawdę niesamowity.
 

Celem jaki chcieliśmy uzyskać poprzez skuteczną reklamę był bardzo prosty. Tablica reklamowa i reklama ma być widoczna z daleka w dzień jaki w nocy by klienci już z daleka poczuli nutkę zainteresowania i zapragnęli znaleźć się bliżej lokalu i sprawdzić, z czego mogą tam skorzystać.
Reklama musi mieć też to „coś”, co nie pozwala przejść obok obojętnie.

 
folia odblaskowa, tablica reklamowa, oklejanie folią
 
Wyszło świetnie! Tablica reklamowa była świeża i bardzo czytelna dzięki świetnie przygotowanemu projektowi, a przecież o to chodziło. Uniknęliśmy zbędnych, zagłuszających przekaz elementów i skupiliśmy się na meritum. Wszystko to można zauważyć na poniższym obrazku.
 

Co jednak wyróżnia tę reklamę od wszystkich innych? Czy faktycznie ma to coś?
Sekretem jest efekt pojawiający się w nocy. Folia reklamowa zaczyna świecić niczym kaseton podświetlany LED.
 
Trik podwajający widoczność tablicy reklamowej zaczerpnęliśmy z codziennych obserwacji. Gdy zapada zmrok reklamy są słabo widoczne, a tutaj dzięki zastosowaniu folii odblaskowej na tablicy reklamowej snop światła przejeżdżającego samochodu rozświetla pięknie reklamę jaką umieściliśmy na budynku tworząc widoczny i klarowny przekaz. 
 
Tablica reklamowa, folia odblaskowa, oklejanie folią
 

Tablica reklamowa z folią odblaskową.

Jeśli mamy firmę przy drodze jest to idealne rozwiązanie oprócz kasetonu podświetlanego LED na zwrócenie uwagi przechodnia na naszą reklamę. Polecamy serdecznie stosowanie tego typu tablic reklamowych i oklejania folia odblaskową.
 

Trochę psychologi.
Jesteśmy tak skonstruowani, że kiedy nagle pojawi się jakiś błysk, światło załamie się inaczej niż zwykle, wiązka światła padnie na konkretny obiekt tworząc migotanie, a fakt ten zauważymy nawet nie bezpośrednio, wystarczy przelotnie, kątem oka – to już wystarczy. Nasz wzrok automatycznie zwraca na to uwagę. A oto przecież w reklamie chodzi! By zwróciła uwagę, zainteresowała i zachęciła.

Potrzebujesz okleić budynek folią reklamową / odblaskową lub zamontować tablicę pod tym ? Poniżej możesz zapoznać się z naszą ofertą. Zapraszamy

 

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu. Mam nadzieję, że choć trochę przybliżyłem Ci tajniki skutecznej formy reklamy. Jeśli planujesz otworzyć firmę lub już ją posiadasz i chciałbyś się reklamować, serdecznie zapraszam do skontaktowania się z nami. Na pewno pomożemy, doradzimy i stworzymy fajną reklamę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.